Nauczyciele

Magdalena Gruca

MAGDA_6209bez

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz doradca zawodowy. Praca z dziećmi sprawia Jej niewymuszoną radość. Jak sama mówi: ” jest czymś więcej niż pracą – jest pasją”. Pracowała  w przedszkolu „Tęczowy Zakątek” jako nauczyciel, pełniła także funkcję dyrektora.

Prowadzi zajęcia ze wszystkich dziedzin wychowania przedszkolnego oraz zajęcia taneczne, gdzie dzieci mogą nauczyć się zarówno tańców integracyjnych, jak i elementów tańca nowoczesnego i klasycznego. Zajmuje się także prowadzeniem zajęć dla dzieci z zakresu eksperymentów fizycznych i chemicznych. Z przyjemnością śpiewa, własnoręcznie wykonuje instrumenty muzyczne, zajmuje się rękodziełem.

 

Abujabal Nurein Aboo

JabalNative speaker – uwielbiany przez najmłodszych, lektor języka angielskiego pochodzący z Kenii. Od 10 lat mieszka w Polsce, gdzie z wielkim powodzeniem uczy języka zarówno dzieci, jak i dorosłych. W latach 2011 -2013 prowadził zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu „Tęczowy Zakątek”, gdzie zarówno dzieci, jak i rodzice byli nim zachwyceni.

Dzięki Jego energii i zaangażowaniu, a przede wszystkim przepięknemu angielskiemu akcentowi dzieci nauczą się prawidłowej wymowy głównie poprzez zabawę.

 

 

Arkadiusz Jastrzębski

MWSnap515 2014-04-03, 21_41W 2008roku uzyskał kwalifikację: Instruktor Sportu – Narciarstwo Alpejskie oraz jako uzupełnienie ukończył szkolenie z zakresu dydaktyki pierwszej pomocy i dodatkowej pomocy AED oraz pomocy dzieciom w systemie First Aid Certtification Center of London i uzyskał tytuł: Instruktor Pierwszej Pomocy.
W latach 1982 -1995 był zawodnikiem MKN-u w Bielsku-Białej, reprezentantem Polski na arenach międzynarodowych.
Od 2008r. prowadzi Akademię Turystyczno – Edukacyjną w Bielsku-Białej zajmując się całorocznym rozwojem sportowym dzieci i młodzieży. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec trójki dzieci.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie
Kup i polecaj:
Przygody Fenka - nowego bohatera
z Bielska-Białej!
Seria Dobre zachowanie
Kalendarz
Wrzesień 2019
Pon W Śr Czw Pt S N
« Paźdź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
%d blogerów lubi to: